KVĚTÁKOVÉ HALUŠKY SE ZELÍM
Potřebujeme: - květák - anglickou slaninu - jarní cibulku - zelí - sůl Květák si rozdělíme na velikost růžiček jako na fotce :) a uvaříme v osolené vodě. Zcedíme a necháme vychladnout. Anglickou slaninu si nakrájíme na kostičky, osmahneme na sucho, přidáme květák, jarní cibulku a trošku soli. Ještě chvíli restujeme a smícháme s čím máme rádi. Já se zelím a to jsem si k tomu klasicky vydusila :) Dobrou chuť :)