Příspěvky

Zobrazují se příspěvky se štítkem pizza

KVĚTÁKOVÁ PIZZA

Obrázek
Potřebujeme : - květák - 2 vejce - krémový sýr - 4PL mandlové mouky - 1PL psyllia - sůl - pepř - rajčatové pyré - oregáno - suroviny dle vaší chuti Květák si uvaříme v osolené vodě (ne úplně do rozpadnutí), rozmačkáme vidličkou a vymačkáme z něj vodu. Přidáme 2 vejce, 160g krémového sýru, 4 PL mandlové mouky, 1PL psyllia, sůl, pepř. Smícháme a uděláme placku na pečícím papíře. (Já bych to teda ještě rozmixovala tyč.mixérem, ale malej zrovna spal a mě se nechtělo čekat :), takhle je to ale taky dobrý). Na to dáme rajčatové pyré, oregáno, strouhaný Eidam, šunku, mozzarelu, žlutou papriku, zase Eidam a dáme do trouby na 180°C cca 20 minut. Dobrou chuť, je výborná :)